Menu Grand Restaurant Festival 2019

Jubilejní X. ročník Grand Restaurant Festivalu (15.1. – 28. 2. 2019) se nese v duchu pocty velikánovi světového umění a vědy – Leonardu da Vinci a tak trochu i italské kuchyni. V našem degustačním menu najdete inspirace a variace na toto téma.Jubilejní X. ročník Grand Restaurant Festivalu (15.1. – 28. 2. 2019) se nese v duchu pocty velikánovi světového umění a vědy – Leonardu da Vinci a tak trochu i italské kuchyni. V našem degustačním menu najdete inspirace a variace na toto téma.

 

Menu Grand Restaurant Festival

 • Rybí polévka s mušlemi, rajčata, bazalková pěna
  – Silný vývar z mořských ryb s masem, mušlemi a italskými rajčaty San Marzáno
 • Jehněčí osso buco, risotto al tartufo, sýr pecorino, vlašské ořechy, rozinky v grapě
  -Jehněčí pochází z naší farmy v Myštěvsi. Jehněčí kolínko je pečené s bílým vínem, zeleninou a bylinkami. Bude servírováno bez kosti na lanýžovém rizotu s ovčím sýrem pecorino. Doprovodí ho bílé víno Pinot Grigio
 • Steak Charolais a grilované hovězí žebro, brambory aglio oglio peperoncino,parmazán espuma,olivy
  – Jídlo je založené na kombinaci hovězí žebra naloženého v medové marinádě a pro nás typického Charolského steaku. Brambory aglio oglio jsou takovou variací a jsou restované s plátky česneku, chilli papričkami a posypány rukolou. Budeme podávat se dvěma omáčkami – demi glace s medovinou a parmazánovou. Jídlo doprovodí červené víno Primitivo.
 • Něco navíc, amuse-bouche:
  – Vlastní sušená hovězí šunka Breasola;
  – Domácí medovina od mámy Míly z Vysočiny.

Kromě toho zvýhodněné ceny na dezerty, italskou kávu Milany a grappu z naší palírny Radlík, která získala medaili i na soutěži destilátů v San Franciscu.

Menu si můžete koupit od 1. 12. 2018 na stránkách Grand Restaurant Festivalu – www.grandrestaurantfestival.cz