Naše pálenky

logo_web_3_jpg_760x760_q85V restauraci je možné i ochutnat pravé ovocné destiláty z různých druhů ovoce vyráběné v naší Palírně Radlík – Jílové u Prahy.

Pravé ovocné destiláty vyráběné tradiční dvoukotlovou technologií patří mezi nejoceňovanější kategorii lihovin. Pouze pravé ovocné destiláty jsou vyráběny čistě z ovoce bez přidání cukru, rafinovaného lihu či umělých aromat. Ceněná je zejména jejich jemná chuť a přirozená vůně, ve které lze rozpoznat typickou chuť daného ovoce. Naše pálenky získaly řadu ocenění na různých koštech pořádaných po celé České republice.  Mezi nejvýznamnější trofeje patří například cena pro nejlepší páleničářskou obec získaná na Vizovickém Trnkobraní. Dále se palírně podařilo již třikrát získat titul absolutního Championa Flora koštu v Olomouci. Je také čtyřnásobný držitel ceny Unie destilatérů za nejlepší kolekci destilátů. Naše destiláty byly také oceněny třemi stříbrnými medailemi na San Francisco World Spirits Competition, která je největší světovou soutěží svého druhu.

Nabídku naších destilátů v restauraci obměňujeme, tak abyste měli možnost ochutnat oceněné destiláty a i různé zajímavosti.

Fotky z palírny
Palírna Radlík-143 B+şl+í Kr+íva-132 4. nejdůležutější_společně_MG_1367aPalírna Radlík-22

Palírna Radlík-69

Udílení cen na Florě Olomouc

Stránky Palírna Radlík
http://www.palenicejilove.cz/