Jakub – zkouška

Ocenění Certificate of Excelence od TripAdvisoru


Restaurace Bílá kráva byla oceněna na stránkách nezávislého celosvětového turistického portálu TripAdvisor, kde získala prestižní ocenění Certificate of Excellence.
Na největším světovém portálu svého druhu jsme se zařadili mezi deset procent nejlépe hodnocených pražských restaurací. Prestižní ocenění Certificate of Excellence, udílené letos popáté, získala restaurace díky stabilně velmi pozitivnímu hodnocení od našich hostů, za což bychom Vám rádi poděkovali.Print_Logo_COE2015_UK

TripAdvisor je největším celosvětovým cestovatelským portálem, založeným v USA v roce 2000. Portál umožňuje svým uživatelům sdílet nezávislá doporučení na navštívené turistické destinace, ale i restaurace, hotely nebo sportovní aktivity. Měsíčně navštíví stránky více než 200 milionů cestovatelů a každou minutu přibude na portálu 60 nových recenzí s hodnocením turistické lokace, včetně ubytování a restauračních či obchodních služeb. V databázi je v současné době přes 5 milionů turistických cílů.Na náš profil se můžete kouknout na zde a případně nás i ohodnotit.